Hakkında Bilgiler > Son Dakika Kredi Kartı Haberleri 2018 > 4506 ile başlayan kredi kartı hangi bankanın?

4506 ile başlayan kredi kartı hangi bankanın?

4506 ile başlayan kredi kartı hangi bankanın sorusunun cevabı burada. Hangi bankanın kredi kartının 4506 ile başladığını sitemiz üzerinden öğren.

Kredi kartlarının hangi bankaya ait olduğunu kartın 16 haneden oluşan numarasının ilk dört veya ilk altı hanesinden tespit etmeniz gayet mümkün. Bunun için yapmanız gerek şey internet aracılığı ile Kredi Kartları BIN Listesine ulaşmanız. Bu listede tüm kredi kartlarının ilk altı hanesi ile birlikte, hangi bankaya, hangi alt yapıya ve ne tür bir özelliğe sahip olduğu gibi bilgilere kolaylıkla erişebiliyorsunuz.

BIN listesine internet üzerinden eriştiğinizde, listeyi dilerseniz kart numaralarının belirtildiği sırayla göz ucuyla inceleyerek veya klavyenizin CTRL+F kombinasyonu aracılığı ile arama sekmesini açarak numarayı bu sekmenin içerisine yazarak tespit edebilirsiniz.

BIN listesini incelediğimizde görüyoruz ki; 4506 sayısı ile başlayan kredi kartı numaralarının tamamı Yapı Kredi Bankasına ait ve bu kartlar MasterCard alt yapısını kullandığı gibi Classic özelliğe sahip kartları ifade ediyor.

Bir cevap yazın