Hakkında Bilgiler > Genel Bilgiler > Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2018

Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2018

Avea müşteri hizmetleri direk bağlanma 2018 adlı yazıda telefon numarası ile müşteri temsilcisine kısayoldan direk bağlanma yolu anlatılıyor.

Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

 

 

İletişim sektöründe her ne kadar Türk Telekom ve Avea birleşmiş de olsa Avea hattınız için Avea müşteri hizmetlerine direk bağlanma ile işlemlerinizi çok daha kısa sürede halledebilir ve gereken tüm bilgiyi detayları ile müşteri temsilcisinden alabilirsiniz. Hattınızdan kaynaklı iletişimde sıkıntılar yaşadığınızda, faturasız hattan faturalı hatta geçmek istediğinizde, hattınızla ilgili işlemler yaptırmak istediğinizde veya faturalı hattınızla ilgili bilgiler almak istediğinizde müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek tüm sorgulama ve size özel işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim devleri arasında yerini alarak Avea’nın tüm müşterilerine sunmuş olduğu avantajlı hizmetlerden çağrı merkezini arayabilirsiniz. Avea kullanıcısı olmasanız dahi bilgi almak için arayabileceğiniz çağrı merkezi numarası 500 ya da 444 1 500’dür. Çağrı merkezini tuşladığınızda Avea’nın müşterilerine sunduğu onlarca hizmet arasından dakikalarca telesekreteri dinlemek istemediğinizde Avea müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Çağrı merkezini aradığınızda telesekreterin konuşmaya başlamasıyla birlikte telesekreteri dinlemeden sırayla 2, 1 ve 0 rakamlarını tuşlayarak doğrudan müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Ayrıca bir diğer alternatif olarak çağrı merkezi numarasından herhangi birini aradığınızda telesekreterin konuşmaya başlamasıyla birlikte 2-0 ya da 5-0 rakamlarını tuşlayarak Avea müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemlerini kısa yoldan gerçekleştirebilirsiniz. Başka bir gsm operatöründen müşteri temsilcisine bağlanmak istediğinizde ise çağrı merkezi numarasını arayarak telesekreterin konuştuğunu duyduğunuz anda 2, 2 ve 0 rakamlarını tuşlayabilirsiniz.

Doğrudan müşteri temsilcisine bağlanabileceğiniz alternatif pek çok yöntemde dakikalarda menüdeki hizmetleri dinlemeden ve yönlendirme safhasına takılmadan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Tüm soru ve sorunlarınızı müşteri temsilcisi ile dilediğiniz zaman görüşerek bilgiye erişimin kolay ve zahmetsiz yanlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Avea hattınız ile ilgili aklınıza takılan her şey artık bir telefonla zahmetsizce elinizin altında olacak.

KAYNAK: http://www.direkbaglanma.org/avea-musteri-hizmetleri-direk-baglanma-2018/


Bir cevap yazın