Hakkında Bilgiler > Genel Bilgiler > Banka Kredileri Ve Faizleri

Banka Kredileri Ve Faizleri

Mevcut Krediler ve Faiz Oranları

Ülkemizdeki ekonomik reformlar sonrasında düşen faiz oranları müşterilerin en merak uyandıran konularındandır. Özellikle farklı kredi türlerinin değişen faiz oranları hakkında bilgi sahibi olmak için, merak ettiğiniz banka kredileri ve faiz oranlarını açıklıyoruz.

Halbank’ın konut kredileri için Konut Kredisi olarak sunduğu konut kredilerinin oranı% 0.80’dir ve bu son yılların en düşük seviyesidir. Banka, minimum vadesi 3 ay ve 120 ayda maksimum vadeye sahiptir.

TC Ziraat Bankası’nda% 0,80 ile çalışanların artan konut kredisi adı altında hizmet veren bir bankadır. Halbank gibi 120 aya kadar vadeli banka izleyen diğer bir banka da Vaifbank’ın ‘Sarı Blind Halden Anlayışlı Konut Kredisi’. Vakıfbank’ta, banka müşterileri aynı oranlarda çekme olanağı sunmaktadır. Garanti Bankası, bu bankaların ardından konut kredilerinde düşük faiz oranlarıyla kredi veren bankadır. Garanti Bankası adıyla başlatılan bu kampanyanın oranı ‘Kiraciye İpotek’ olarak% 0,90’dır.

İhtiyaç Kredisi Oranları

ING Bank, Ziraat Bankası, Garanti Bankası ve İş Bankası, bu konuda en çok tercih edilen banka türü olan düşük kredili önde gelen bankalardır.

ING Bank’ın Orange hesabı ve Kredi faiz oranları genellikle reklamlarla yüzleşmeye başlamıştır. İnternet teknolojisi sayesinde özellikle anlık kredi imkânı sunan ING Bank,% 1.09 oranında minimum kredi talep etmektedir. TC Ziraat Bankası, vadelerine göre% 1,36’lık bir vadeye sahip müşterilere hizmet sunmaktadır.

Araç Kredisi Oranları

Araç kredisi çeken müşteriler% 1.04 oranında ING Bank’dan borç alabilirler. Bununla birlikte, taşıt kredilerine uygulanan yüksek faiz oranları, müşterilerin yüksek faiz oranları ödemesine neden olmaktadır. ING sonrası düşük araç kredisi oranıyla Vakıfbank dikkat çekiyor. Banka, müşterilerine% 1.09 oranında hizmet sunmaktadır. İşte sitemizdeki para birimleri ve faiz oranlarıyla ilgili merak uyandırıcı soruların cevapları.

Bir cevap yazın