Hakkında Bilgiler > Genel Bilgiler > Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2018

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2018

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2018 adlı konuda Finansbank, Şekerbank, Akbank, Vakıfbank, Odeabank ve Burgan Bank borç kapatma kredisi bilgisi vereceğiz!

Kredi kartlarının kullanımının artması ve kredi alımlarının artışı beraberinde ödenemeyen borçları da getirmiştir. Bilinçsiz kredi kartı kullanımı ile artan borçlar bir zaman sonra ödenmemeye başlayıp sonunda yasal sürece ilerler. Aynı şekilde kredi borçları da sonunda bu duruma kadar gelmektedir. Bunun için bankalar sizlere borç kapatma kredisi vermektedir. Borcu kapatma kredisindeki amaç, borcunuzu birden fazla borçlu olduğunuz bankalardan tek bir bankaya transfer etmektir.

Kredi ve kredi kartı borçlarınızı, gerekli koşulları sağlıyorsanız, uygun ödeme seçenekleri ile borç transfer kredisi veren bankalara taşıyabilirsiniz ve aylık %1,15’ten başlayan faiz oranlarıyla borçlarınızı tek noktadan ödemeye başlayabilirsiniz. borcu kapatma kredisi veren bankaları ve şartlarını sizler için yazının devamında verdik. Bu bilgileri takip ederek borcu kapatma kredisi transferi yapabilirsiniz.

Finansbank Borç Kapatma Kredisi

Finansbank’ın 36 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları sunan ihtiyaç kredisi ürünleri ile tüm borçlarınızı tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Kredi ve kredi kartı borçlarınızı istenen koşulları sağlamanız halinde, uygun ödeme seçenekleri ile Finansbank’a taşıyabilir ve aylık % 1,37’den başlayan faiz oranları ile borçlarınızı tek noktadan ödeyebilirsiniz.

Gerekli Koşullar

  • Borç transferiyle bankaya transfer edilebilecek ürünler: ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı.
  • Borç transferiyle bankaya transfer edilemeyecek ürünler: Konut kredisi, KMH, Finansbank’taki borçlar
  • Karşı banka kredi borcunun tamamını bankaya transfer edebilmektedir. Şubede görünen tutardan daha düşük transfer yapılamamaktadır.
  • Karşı banka toplam borcu ya da toplam borcundan daha düşük ücretleri transfer edebilmektedir.
  • Diğer bankalara yapılacak olan EFT’ler ücretsizdir.
  • Kredi tutarı karşı bankadaki kredi kartı numarasına gönderildiği için ayrı bir işlem yapılmasına gerek yoktur, ancak kredi borçları için yapılan her borç transferi işleminde müşterinin mutlaka diğer banka şubesini arayıp yapmış olduğu ödemeyle ilgili bilgi vermesi gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi almak için yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız.

Şekerbank Borç Kapatma Kredisi

Diğer bankalarda olan Bireysel Kredi, Kredi Kartı, Kredili Mevduat Hesabı gibi borçlarınızı Şekerbank borcu kapatma kredisiyle kapatıp, sadece Şekerbank’a borçlanıp ödemelerinizi tek bir yere yapabilirsiniz. Maksimum alabileceğiniz kredi tutar 100.000 TL, faiz oranı 3-36 Ay % 1,403 , vade oranı 36 ay, tahsis ücreti 500 TL’dir. Ayrıntılı bilgi için yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayarak merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Akbank Borç Kapatma Kredisi

Axess kullanıcıları diğer bankalarda olan kredi kartı borçlarını Axess’e aktararak kolayca tek bankadan ödeme yapabiliyor. Uygun faiz oranları ve masrafsız bir şekilde kullanabileceğiniz taksitli borç transferini, ücretsiz 9 aya varan taksitler ile rahatça geri ödeyebilirsiniz. Taksitli borç transferini, Akbank direkt internete girerek ya da şubesine giderek yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız.

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi

Borcu kapatma kredisi veren bankalardan biri de Vakıfbank’tır. 18 aya varan vade seçenekleri, 20.000 TL’ye kadar kredi çekebilme, 3 ay sonra ödemeye başlama imkanı, isterseniz eşit taksitli ödeme seçenekleri, ister değişken taksitli ödeme planıyla ödeme planınızı kendiniz yaparak borcunuzu ödeyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız.

Burgan Bank Borç Kapatma Kredisi

Ödemelerini takip etmekte zorlanan ve ödeyemeyen tüm kredi borçlarını tek bir bankada toplayarak bütçesine uygun taksitler ile rahat şekilde ödeme yapmak isteyen müşterilerine 36 ay vadeye kadar % 1,58’den başlayan faiz oranları ile borcu kapatma kredisi veren bankalardan biri de Burgan Bank’tır. Burgan Bank borcu kapatma kredisi ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklayınız.

Odeabank Borç Kapatma Kredisi

Odeabank’ta borcu kapatma kredisi veren bankalardan bir tanesidir. Odeabank müşterilerine masraf olarak 0 TL, 60 aya kadar vade ve % 1,23’te sabitlenen faiz oranları ile kredi imkanı sağlıyor. Ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız.

Bir cevap yazın