Hakkında Bilgiler > Son Dakika Kredi Haberleri 2018 > En Az Faizli Kredi Hangi Bankada 2018

En Az Faizli Kredi Hangi Bankada 2018

En Az Faizli Kredi Hangi Bankada 2018 adlı konumuz üzerinden sizlere tüm bankalar arasından en uygun kredi veren bankalar nelerdir anlatıyoruz!

Ev sahibi olmak için, araç almak için, eğitim giderlerimiz için, düğün giderlerimiz için, paraya ihtiyacımız olduğunda ilk aklımıza gelen yer bankalardan kredi çekmek olur. Ama hangi bankalardan çekeceğimiz konusunda pek bilgi sahibi olmayabiliriz. Hangi bankaların avantajları daha yüksek, hangi bankanın faiz oranları daha düşük bilgi sahibi olabilmeniz için sizin için araştırdım. Düşük faizli kredi demek daha az taksit ödemelerimiz ve toplamında daha az geri ödemesi demektir. Bunun için hangi bankanın faiz oranı daha düşük ise, ödemelerimizde de daha az sıkıntı çekeceğimiz anlamına gelmektedir. Tabi ki bankaların arasında çok yüksek fark var demiyorum ama çok az düşük olan faizi ödemelerimizde fark yatıyor. Hangi bankanın faiz oranları daha düşük diye tabi ki bankaları dolaşmanıza gerek yok. Bankaların WEB sitelerinden kolaylıkla faiz oranlarını ve kampanya avantajlarını kolaylıkla araştırabilirsiniz. Hatta hesap makineleri ile istediğiniz miktarı ve vadeyi yazıp, toplamda ne kadar geri ödeyeceğinizi, aylık taksitlerinizi ve kesintileri öğrenebilirsiniz.

Örneğin, 10,000 TL ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsunuz ve 36 ay vade ile. İhtiyaç kredileri en fazla 36 ay vade ile verilmektedir. Tabi siz daha az vadeli düşünürseniz, aylık ödemeleriniz daha fazla olacaktır ama faiz oranınız ise daha düşük olacaktır. Yani vade uzadıkça faiz oranı yükselir. Tabi seçim sizin.

Şu sıralar İNG Bak ta %0,99 faiz oranı ile 10,000 TL kredi aylık ödemesi 343 TL toplam geri ödemesi de, 12,398,76TL olacaktır. İş Bankası nda, %1,25 faiz oranı ile aylık ödemeleriniz 362TL toplam geri ödemeleriniz de 13,064,86TL olacaktır. Yapı kredi bankası nda ise, %1,34 faiz oranı ile aylık ödemeleriniz 13,300,11TL olacaktır. Deniz bankası nda ise, %1,48 faiz oranı ile aylık ödemeleriniz, 378TL toplam geri ödemeleriniz de 13,670,76TL olacaktır. Şuan sizin için faiz oranlarını araştırdım.

Görülüyor ki şu sıralar en avantajlı faiz oranı İNG bankasında özellikle %1 in altında olması çok güzel. İhtiyacınız olduğu miktarı, size en uygun bankaların WEB sitelerinden istediğiniz miktarı, TC kimlik numaranızı, adınızı, soyadınızı ve iletişim bilgilerinizi yazıp gönderebilirsiniz. Kredi sonucunuz birkaç dakika içinde iletişim bilgilerinize gönderilecektir.

Bir cevap yazın