Hakkında Bilgiler > Genel Bilgiler > En Uygun Banka Kredileri Faiz Oranları

En Uygun Banka Kredileri Faiz Oranları

Konut kredileri, ihtiyaç kredileri, taşıt kredileri oranları için arama yaptık. Sitemizde en uygun banka kredileri oranları ile ilgili merak ayrıntılarını öğrenebilirsiniz.

Optimum Araç Kredi Oranları

İhtiyaç kredileri olduğu için araç kredilerinde çok düşük oranlar veren ING Bank’tır. Özellikle son zamanlarda, düşük faiz oranları ile dikkati çeken banka, ikinci el araç kredisi% 1.04 ile sunulan en düşük puanlı banka olarak dikkat çekti. Aynı oranları sıfır vadede sunan ING Bank, 48 aya kadar vadeli olmasını sağlıyor.

Vakıfbank, taşıt kredileri konusunda% 1,09’luk kredi imkânı oranı ile dikkat çekmektedir. Özellikle son zamanlarda kamu çalışanları için düşük faizli krediler sunan Vakıfbank’ın bu alandaki en düşük oranlı banka olduğunu belirtmek isteriz.

Akbank, Vakıfbank’la aynı kredi imkânı sunan araç kredisinde% 1,09’dur. Araç kredisini en az 3 ay ve en çok 48 gün olmak üzere Akbank’tan çekebilirsiniz.

En İyi Konut Kredisi Oranları

Konut kredilerinde% 0,80 ile en çok dikkat çeken 3 banka var. Halbat, TC Ziraat Bankası ve Vakıfbank’ın evde bulunacak müşterilere sunduğu oranlar son yıllarda en düşük oranlar arasındadır. Bu, konut hesabını kullanacak olan devlet bankalarının borçlanmalarının çok düşük faiz oranları ödemelerini sağlayacakları anlamına geliyor.

Bu bankanın peşinden gelen başka bir banka ise Akbank’tır. Özellikle mobil bankacılık sektöründe büyük yatırımlar yaparak dikkat çeken banka tarafından sunulan konut kredisinin faiz oranı% 0.90’dır. En az 3 ay vadeli bankanın en fazla 10 yıl (120 ay) teklif verebileceğini belirtmek isteriz.

Konut kredisine en çok ilgi gösteren Finansbank ve ING Bank dikkat çekiyor. Özellikle, ING Bank’ın talep ve kredilerde düşük oranlı konut kredisi oranı% 0.99’dur. En uygun banka kredisi faiz oranları hakkındaki sorularınızın cevapları haberlerimizin ayrıntıları içindedir.

Bir cevap yazın