Hakkında Bilgiler > Genel Bilgiler > En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Banka

En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Banka

Talep edilen kredilerdeki azalıştan sonra müşterilerimize en çok talep ettikleri bankaları ve verilen faiz oranlarını açıklıyoruz. Merak ettiğiniz bankaların adlarını ihtiyaçlarınıza en uygun banka olarak açıklıyoruz.

Düşük faiz oranlarıyla borç verme kampanyası başlatan ve sıklıkla TV reklamlarında görülen İNG Bankası geçtiğimiz günlerde bu konuda en düşük oranlara sahip olan borç vereni olmuştur. İNG Bank, müşterilerine düşük faiz oranlarıyla kredi sağlıyor ve bu konuda en çok tercih edilen bankalar arasındadır. Müşterilere en az 3 ay vadeli ve en fazla 48 olgunluk ile% 1,09 kredi oranı sağlar. Müşterileri gecikmiş kredi türünde 3 ay içinde çekme imkânı sunan banka, aynı faiz oranını tercih ederek ihtiyaç kredisinde en düşük oranları% 1,09 ile sunan bankadır.

Düşük Maliyetli Kredi Faizi

Tüketici kredisi ile, kampanyada gerekli krediyi sağlayan TC Ziraat Bankası, ING Bank’tan sonra en uygun krediyi% 1.11 ile veren banka olarak dikkat çekiyor. Özellikle en fazla 36 ay vadeli TC Ziraat Bankası, bu krediye başvurmak için mobil bankacılık uygulaması veya banka şubesi aracılığıyla başvurma olanağı bulamamaktadır. Uzun süredir merak uyandıran ve 2017 yılından itibaren geçerli faiz oranları göz önüne alınarak ihtiyaç duyulan kredileri çekecek olan müşterilerin ilgisini çekmek için diğer oranları açıklamaya devam ediyoruz ve bu konuda en uygun bankadan kredi alıyor.

HSBC, müşterilere kredi kartı kampanyasında% 1.33 oranında hizmet veriyor. Bununla birlikte, İNG ve TC Ziraat Bankası faiz oranlarını düşündüğümüzde, HSBC bankası biraz daha yüksek bir faiz oranı sunuyor.

Bir banka, ihtiyaç kredileri için düşük faizli müşterilere kredi sağlayan bankalar arasında yer almaktadır. Kredi puanı% 1.15 olan kredi faiz oranına dikkat çeken A Bank’ın sunduğu kredi türünden yararlanmak için biraz yüksek olduğu gerçeği, bankanın size daha çok özel fiyat verecek ve krediye ihtiyacı olacağını açıklıyor. Yukarıda bahsedilen en uygun krediler olarak bankalar.

Bir cevap yazın