Hakkında Bilgiler > Son Dakika Kredi Kartı Haberleri 2018 > Finansbank kredi kartı şube kodu nerede yazar?

Finansbank kredi kartı şube kodu nerede yazar?

Finansbank kredi kartı şube kodu nerede yazar sorusunun cevabı burada. Finansbank’ın kredi kartı şube kodu bilgisinin nerede yazdığını öğrenebilirsiniz.

Finansbank kredi kartı Card Finans en çok kullanılan kartlardan biri olma özelliğine sahip. Kullanıcısı oldukça çok olan bu kredi kartı ile ilgili en çok merak edilen konulardan biri de kartın şube kodunun nerede yazdığı.

Öncelikle bilmeniz gerekiyor ki bu bilgi kart üzerinde yer almıyor. Fakat merak etmeyin, Card Finans şube kodunu birkaç farklı yol ile kolayca temin edebilirsiniz.

Öncelikle en pratik yöntemin mobil veya internet bankacılığı hesabınıza girerek, ‘’Hesabım’’ başlığına tıklamak olduğunu bilmenizde fayda var. Bu başlık içerisinde sadece şube kodu değil zaman zaman gerekli olabilecek farklı bilgilere de ulaşmanız mümkün.

Mobil ve internet bankacılığı ile aranız pek iyi değilse ve kredi kartınızı temin ettiğiniz Finansbank şubesini hatırlıyorsanız, müşteri hizmetlerini arayarak ve ya internette birkaç arama yaparak ilgili bankanın şube koduna rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Veya direkt olarak herhangi bir Finansbank Şubesine gidebilir ve banka personelinden bu konuda yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın