Hakkında Bilgiler > EFT Saatleri ve Ücreti, EFT Nedir - Ne Demek - Nasıl Yapılır? > Garanti Bankası Eft Limit Yükseltme Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası Eft Limit Yükseltme Nasıl Yapılır?

Garanti bankası eft limit yükseltme nasıl yapılır sorusunun cevabı burada. Sitemiz üzerinden Garanti’ye özel eft limitini arttırma işlemi nasıl yapılır öğren.

Garanti bankası müşterilerinin güvenliğini sağlamak için internet şubesinden yapılabilecek eft için belli bir limit koymuştur. Bu limitin üzerinde bir miktarın eft yapılması mümkün değildir. Bu limit benim için yeterli değildir diyen kişilerin yapması gereken şey ise Garanti bankasının en yakın şubesine giderek burada müşteri temsilcisiyle görüşmeleri olacaktır.

Çünkü limit yükseltme işlemi sadece şubelerden yapılabilmektedir. Bu müşterinin güvenliğinin sağlanması için alınmış bir önlemdir. Bunun yanında eft ve havale gönderim limitini düşürmek istediğinizde bunu internet şubenizden kendiniz pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Eft için limit yükseltmek isteyen kişilerin telefon bankacılığını da kullanmak istemeleri doğru olmayacaktır çünkü şubeye gitmeniz şarttır.

Bir cevap yazın