Hakkında Bilgiler > Son Dakika Kredi Haberleri 2018 > Garanti Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Garanti Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Garanti Bonus kredi kartı limit arttırma ve yükseltme işlemi nasıl yapılır öğrenebilir, neye göre limit arttırma işlemi yapılıyor görebilirsiniz.

Kredi kartı, günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Yaptığımız alışverişlerin çoğunu kredi kartlarıyla yaparız. Harcamalarınızda nakit kullanımı sürekli olarak azalmaktadır. En eski kartlardan birisi olan garanti bonus kredi kartı, Türkiye’de en çok kullanılan kartlardan biri haline geldi. Buna ek olarak, taksit seçenekleri ile ödeme kolaylığı sunan kredi kartları cüzdanımızda önemli bir yere sahiptir. Ancak, yüksek hacimli ürünlerin taksitle satın alınması için, kredi kartı limitlerimizin de yüksek olması gerekir. Kredi kartı limiti bilinçli olarak ne kadar yüksek olursa, kart sahibi o kadar fazla avantaja sahip olur. Kart sahipleri kredi kartı limitlerini yükseltmenin yollarını arıyorlar. Bu makalede, sizin için Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı limiti artırımı nasıl yapabileceğinizden söz ediyoruz.

Garanti bonus kartı limitini artırmak için ne yapabilirim?

Garanti bankanızın kredi kartı limitini artırmak için çeşitli farklı kanallar için başvurabilirsiniz. Garanti bankasına sizin için pratik ve en kolay bir şekilde bir kredi kartı limiti artırımı talebinde bulunabilirsiniz.

Garanti bonusu sms ile sınırı yükseltme şartı: Bu işlem için garanti bankasına kayıtlı 3340 telefon numaranıza mesaj atmanız gerekecektir. Artır, aralarında bir boşluk bırakarak arttırmak istediğiniz limit, kredi kartı numaranızın son 6 hanesi ve aylık olarak belgelenen net gelirinizi göndermeniz gerekiyor. Kredi kartı limitinizi yurt dışında artırmak isterseniz, aynı sms’yi 0533 752 3340’a gönderebilirsiniz. Örnek sms şöyle olmalıdır -> (ARTIR 2500 854650 5000)

Garanti Bankası İnternet Şubesi’nden Kredi Kartı Limit Artışı: Garanti Bankası İnternet Şubesi’nden giriş yaptıktan sonra kredi kartı bölümünde limit artırma sekmesini kullanarak çevrimiçi limit artışı talep edebilirsiniz.

Garanti Bonus kredi kartının limitini garanti bankası internet şubesinden yükseltmek için: Kartınızı garanti parametreleriyle girdikten sonra, limit işlem menüsünden limit artırımı talep edebilirsiniz.

Garanti bankasındaki bonus kartı limitini artırmak için: Garanti bankası bonus kartınızın limitini herhangi bir garanti bankası şubesine giderek artırabilirsiniz.

Hangi yöntemle başvurursanız, kredi kartı limitini artırma talebinde bulunmanızın ardından, kredi kartı limit artırma isteğinizin durumunu sorabilirsiniz 444 0 333.

Bir cevap yazın