Hakkında Bilgiler > Son Dakika Kredi Haberleri 2018 > Garanti İnternet Bankacılığı Şifre Değiştirme

Garanti İnternet Bankacılığı Şifre Değiştirme

Garanti İnternet Bankacılığı Şifre Değiştirme adlı bu konu üzerinden Garanti bankasının internet bankacılığına giriş, canlı destek hattı bilgilerini vereceğiz!

Türkiye’in en önemli bankalarından birisi olan Garanti Bankası internet bankacılığını Türkiye’ye getiren bankaların başında gelmektedir. Garanti Bankası cep şubesi ile birlikte internet şubesi de günün her anında müşterilerine hizmet vermektedir. Garanti Bankası internet şubesine giriş yapabilmek için ilk olarak bir Garanti Bankası müşterisi olmak gerekir. Daha sonra Garanti Bankası internet şubesini kullanmak isteyen müşterilerin banka şubesine giderek bir şifre alması gerekir. Bu şifre Garanti Bankası internet şubesine giriş yaparken ilk defa kullanılacak olan şifredir. Daha sonraki işlemlerinizde şifrenizi zor bilinen bir kombinasyonla değiştirmeniz gerekir. Bunun için de Garanti Bankası şifre oluşturma yöntemlerini değerlendirmeniz gerekir. Şifrelerde birtakım kombinasyonların kullanılması gerekir.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Girişi

Garanti Bankası internet şubesi en üst düzey güvenlik önlemleri ile korunmaktadır. Böylece bütün hesaplarınız koruma altına alınmaktadır. Üstelik herhangi bir anormal durum ile karşılaşıldığında Garanti Bankası müşteri hizmetleri hemen sizleri aramaktadır. Yapılan işlemlerin teyit edilmemesi durumunda hemen hesabınız bloke edilmektedir. Garanti Bankası internet şubesi üzerinden bütün bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. İstediğiniz bir hesaba para gönderebilir ve bu şube hesabı üzerinden IBAN numaranızı görebilirsiniz. Garanti Bankası internet şubesi üzerinden kendi hesabınıza da virman olarak para gönderebilirsiniz. Ayrıca krediler hakkında da bilgi alabilir ve anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası kredilerinin doğrudan görülebildiği, faiz oranlarının da değerlendirilebildiği bir ekran da internet şubesi üzerinde yer almaktadır. Garanti Bankası internet şubeleri üzerinden yer alan bütün işlemlerinizi geçmiş dönemlere dönük olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca yaptığınız bütün işlemlerin bir belgesi olarak e-mail üzerinden dekont alabilirsiniz. Böylece kağıt tasarrufu da yapmış olursunuz. Garanti Bankası ile birlikte sahip olduğunuz bütün hesaplarınızı görüntüleyebilir ve bakiyelerinizi inceleyebilirsiniz.

Garanti Cep Şubesi Uygulaması

Garanti Bankası internet şubesini kullanmanın bir diğer yolu ise Garanti Bankası mobil uygulamasını cep telefonuna indirmektir. Garanti Bankası cep şubesini telefonlarınıza indirdiğinizde aynı internet şifresi ile işlemlerinize devam edebilirsiniz. Ayrıca kolay kullanılabilen bir menü olduğu için de her zaman pratik bir şekilde internet şubesini kullanabilirsiniz. Garanti Bankası mobil şubesi ve internet şubesi şifreleri güvenliğiniz için 3 ayda bir yenilenmektedir. Bu şifrelerde ardı ardına gelen sayılar kullanılmamalıdır. Bunun yanı sıra, şifrelerinizi her zaman aynı şekilde kullanamazsınız. Aynı şifrenin girilmesi durumunda bu şifreyi daha önce kullandınız şeklinde bir uyarı gelecektir.

Garanti Bankası İnternet Şubesi Canlı Destek Hattı

Garanti Bankası üzerinde sahip olunan bütün hesaplar internet şubesi üzerinden tek bir tuşla kontrol edilebilmektedir. Bu hesaplarınıza eğer vadeli hesaplarınız varsa da eklenebilmektedir. Garanti Bankası internet şubelerinde aynı zamanda doğrudan müşteri temsilcilerine erişimi sağlayan canlı destek hattı da bulunmaktadır. Bu şubeye giriş yapabilmek için de TC kimlik numarasının yanında müşteri numarasını kullanmak da mümkündür. Bunun için ekranda giriş yapma yöntemlerinden birisi seçilmelidir. Garanti Bankası internet şubesine giriş yaptığınız anda TC kimlik numarasıyla veya müşteri numarasıyla giriş yaparak şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Her iki durumda da ortak olan nokta, şifredir. Bundan dolayı şifrenizi unutmamanız gerekir. Şifrenizi unuttuğunuz zaman şifremi unuttum bölümünde yer alan yönlendirmelerini takip etmeniz size zaman kaybettirebilir. Şifrenizi belirlediğiniz zaman bir yere bu şifreyi not almanız işlem yapacağınız zaman size kolaylık sağlayacaktır.

Bir cevap yazın