Hakkında Bilgiler > EFT Saatleri ve Ücreti, EFT Nedir - Ne Demek - Nasıl Yapılır? > EFT Ne Zaman Hesaba Geçer? > Gece Yapılan Eft Ne Zaman Hesaba Geçer?

Gece Yapılan Eft Ne Zaman Hesaba Geçer?

Gece yapılan eft ne zaman hesaba geçer sorusunun cevabı burada. Sitemiz üzerinden gece saatlerinde yapılan eft’nin ne zaman hesaba geçeceğini öğren.

Bankaların müşterilerine verdiği hizmetler arasında elektronik fon transferi denilen bankalar arası para transferinin yapılabilmesini sağlayan eft yer almaktadır. Eft bankalar arasında yapılan bir işlem olduğu içinde gerçekleşmesi için mesai saatlerinin olması gerekmektedir. Bunun yanında ileri tarihli eft işlemi de yapılabilmektedir. İşlemi Yaparken ertesi gün mesai saatinde hesaba geçmesini istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Bu şekilde işlemi yaptığınızda mesai saatinin başlaması ile yani sabah 8.30’dan itibaren de yaptığınız eft işlemi gerçekleştirilecektir. Gece dışında resmi tatillerde ve hafta sonlarında da ileri tarihli eft işlemi yapabilirsiniz ve takip eden ilk iş gününde mesai saatleri içinde işlem tamamlanacak ve para transferi yapılacaktır.

Bir cevap yazın