Hakkında Bilgiler > Genel Bilgiler > Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar 2017

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar 2017

Hesap işletim ücreti almayan bankalar 2017 adlı bu konuda hangi banka işlemlerinde işletim ücreti almamaktadır hakkında bilgiler bulunmaktadır!

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar- Bankalarla sürekli çalışıyorsunuz EFT & Havale ücreti yanında da Hesap İşletim Ücreti vermek istemiyorsunuz! Peki hangi bankalar hesap işletim ücreti almıyor? bütün detaylar haberimizde

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar 2016– Bankaların müşterilerinden kestiği kesintilerin başında hesap işletim ücreti geliyor. Bankalar 40 liradan 150 liraya kadar hesap işletim ücreti alıyor. Ancak müşteriler eskisi gibi artık bankalara muhtaç değil bankaların müşterilere ihtiyacı var. Bankalar farklı alanlarda farklı hizmetler yaparak bunu aşma peşinde koşuyor. EFT Havale Ücreti Almayan Bankalar 2016 ile bu ücretten kurtulabilirsiniz.

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

 1. Finansbank “enpara ” 

  Şubesiz bankacılıkta alanından ün yapmış en gelişmiş bankacılık sistemi olan enpara ile bütün işlemlerinizi internet veya mobil şubeden yapıyorsunuz. enpara ile eft & havale ücretinin yanında Hesap işletim ücreti‘de alınmıyor. Finansbank girişimi olan en para sloganında yer alan ifadelerde bugünde yarında hesap işletim ücreti yok sloganı ile müşterileri çağırıyor. Şubesiz banka olduğu için eğer hesap açmak istiyorsanız internet üzerinden başvuru yaparak, Müşteri temsilcisi adresinize gelerek sizinle sözleşme yapıp hesabınızı aktif ediyor. Daha sonra herhangi bir ücret kesmeyeceklerini teminat altına alarak sözleşmeden hesap işletim ücreti almayacaklarını belirtmişler.

 2. Kuveyt Türk “Senin Bankan”

  Kuveyt Türk  girişimi olan senin bankan sistemi şubesiz bankacılık ile işlemlerinizi internet üzerinden yapıyorsunuz. eft & havale ücreti olmadan işlem yapabileceğiniz gibi senin bankan Hesap İşletim Ücreti almamaktadır. Katılım bankası olan Kuveyt Türk diğer hesaplardan da hesap işletim ücreti almamaktadır.

 3. Yapı Kredi Nuvo

  Yapı Kredi bankasına ait olan şubesiz bankacılık Nuvo işe hesap işletim ücreti alınmamaktadır. şubesiz bankacılık alanında hızlı giriş yapan sitelerinden olan Nuvo ile EFT& havale ücreti olmadığı için Hesap İşletim ücreti de alınmamaktadır.

 4. Albaraka Türk Bankası

  Albaraka Türk 05 ocak itibari aldığı karar ile bu tarihten itibaren hesap işletim ücretini kaldırarak müşterilerinden hesap işletim ücreti almayacağı gibi aynı zaman EFT & Havale ücretleri de ücretsiz olmuştur.

 5. Türkiye Finans Bankası

  Bir diğer katılım bankası olan Türkiye Finans katılım bankası da hesap işletim ücreti almamaktadır.

Hesap işletim ücreti almayan bankalar 2016 yılında şuan sadece bu bankalar yer almaktadır. Diğer bazı bankalar belli şartlar altında sizden hesap işletim ücreti almıyor, bu şartlar arasında Bankadan kredi kartı almanız,  bir kaç fatura otomatik ödeme talimatı vermeniz, günlük paket, aylık paket vb paketlere üye olarak bankalar sizden hesap işletim ücreti almaz, ancak bu paketlerinde ücretli olduğunu belirtmekte fayda var.

En iyi Banka Hangisi diye düşünüyorsanız, Bu tamamen görecelidir. Çünkü her banka en iyisidir.  Müşteri gruplarına hesaplar yapmakta ihtiyaçlara göre kampanyalara yapmaktadır. Eğer İnternette işlem yapmayı güvenli  bulmuyorsanız yukarı da ki bankalar sizin için uygun değildir. Çok fazla EFT & Havale ücreti yapıyorsanız bütün finansal işlemlerinizi bankadan yapıyorsanız bankaların paketli hesaplarına üye olarak en iyi hesabı kendinize göre ayarlayabilirsiniz. (Bu yazımızda hangi banka hesap ücreti almıyor cevabını verdik.)

Eğer çalıştığım bankadan başka bir bankada çalışmak istemiyorum diyorsanız, ve çalıştığınız bankanın sizden hesap işletim ücreti alması istemiyorsanız, Bankaların hesap işletim ücreti 2016 yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü bir çok banka 1 veya 2 otomatik ödeme talimatı vermesi halinden hesap işletim ücreti alınmamaktadır.

Bir cevap yazın