Hakkında Bilgiler > EFT Saatleri ve Ücreti, EFT Nedir - Ne Demek - Nasıl Yapılır? > EFT Ne Zaman Hesaba Geçer? > İleri Tarihli Eft Ne Zaman Hesaba Geçer?

İleri Tarihli Eft Ne Zaman Hesaba Geçer?

İleri tarihli eft ne zaman hesaba geçer sorusunun cevabı burada. Sitemiz üzerinden ileri tarihli bir gün için yapılan eftnin ne zaman hesaba geçeceğini öğren.

Başka bir bankada olan hesaba para transferi yapılmak istendiğinde bunun için eft işleminin yapılması gerekmektedir. Eft ise mesai saatleri içinde gerçekleşen bir işlemdir. Bunun yanında mesai saati bittikten sonra ya da hafta sonları, resmi tatillerde eft yapılmak istendiğinde bunun için ileri tarihli eft işleminin yapılması gerekmektedir.

Yapılan ileri tarihli eft için banka sizden bir tarih belirtmenizi isteyecektir eğer hemen ilk iş günü içinde yapılmasını istiyorsanız da bu tarihi girmeniz gerekmektedir. İleri tarihli eft işleminde verdiğiniz tarihte mesai saatleri başladıktan sonra da işlem gerçekleşir ve para transferi tamamlanır. İleri tarihli eft yaparken iban ve ad soyad bilgilerini doğru girdiğinizden emin olmalısınız.

Bir cevap yazın