Hakkında Bilgiler > Genel Bilgiler > İngbank Hayvancılık Kredisi

İngbank Hayvancılık Kredisi

Herkes bir gün kendi işini kurmak ister ama önemli olan kişinin kurmak istediği işin bildiği ve severek yapacağı bir iş olmasıdır. Ayrıca iş kurmak isteyen kişilerin, iş kurmak için sermayesi olmaması durumunda ya da var olan işlerini büyütmek istediklerin de ihtiyaçları olan nakit parayı bulmak için başvurabilecekleri en mantıklı yol kredi çekmektir.

Hayvancılık sektörüne girmek isteyenler ya da bu mesleği zaten yapan ama biraz daha büyütmek isteyenler hayvancılık kredisi kullanabilirler. Bir çok bankadan hayvancılık kredisi kullanılabileceği gibi en uygun ödeme koşulları ve en uygun faiz oranları ile İngbank’ dan hayvancılık kredisi kullanabilirler.

İngbank hayvancılık kredisine başvurmak için şubeye gitmek yeterlidir. İngbank hayvancılık kredisine başvurmak için de bir takım belgeler gerekmektedir. İngbank hayvancılık kredisine başvurmak için gerekli olan belgeler, nüfus cüzdanı, ÇKS belgesi, tarımsal işletme yapabileceğini gösteren belgedir. (kişinin kendisine ait ise tapu belgesi değil ise kira kontları), bilanço esası ile çalışan bir işletme ise son üç yıla ait olan bilanço ve yine son üç yıla ait olan gelir tablosu, çekilmek istenen krediye karşılık gösterilecek olan teminata ilişkin belgedir.

Yukarı da yazıldığı gibi şubeye giderek başvuru yapılabileceği gibi İngbank müşteri hizmetleri aranarak telefon bankacılığı aracılığı ile ya da İngbank’ a ait olan SMS numarasına SMS atılarak da ön başvuru yapılabilmektedir. İngbank bankasına ait olan www.ingbank.com.tr adresli siteye girilerek, İngbank hayvancılık kredisi ile ilgili de ayrıntılı bilgi alınabileceği gibi istenilen ayrıntılı bilgi şubeler de görev yapan Kobilerden ve bankanın müşteri hizmetleri numarasından müşteri hizmetlerine bağlanılarak da alınabilir. Hayvancılık kredisine büyükbaş hayvancılık, küçükbaş hayvancılık, barınak, çiftlik veya tesis yapmak amaçlı olarak da alt ürün seçenekleri ile başvuru yapılabilir.

Bir cevap yazın