Hakkında Bilgiler > EFT Saatleri ve Ücreti, EFT Nedir - Ne Demek - Nasıl Yapılır? > EFT Ne Zaman Hesaba Geçer? > İş Bankası Eft Hesaba Ne Zaman Geçer?

İş Bankası Eft Hesaba Ne Zaman Geçer?

Türkiye iş bankası eft hesaba ne geçer sorusunun cevabı burada. Sitemiz üzerinden iş bankasına yapılan eftnin ne zaman hesabınıza geçeceğini öğren.

Bankalar arasında yapılan para transferi olan eft için İş bankasını tercih ettiğinizde bu işlemin hızlı bir şekilde sonuçlandırılıyor olması işlerinizin daha hızlı bir şekilde yürümesini sağlayacaktır. İş bankasından ve diğer bankalardan yapılan eftler için mesai saatlerinin seçilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde eft aynı gün hesaba aktarılacaktır. Mesai saatleri dışında yapılan eft işlemleri takip eden iş gününde ve mesai saatlerinde işleme alınacak ve hesaba aktarılacaktır.

İş bankasından gün içinde yapılan eftlerin hesaba geçmeleri için yaklaşık olarak 15 dakika gibi bir zaman gerekmektedir. Bankada işlem yoğunluğunun olması durumunda ise bu süre 30 dakikaya kadar uzayacaktır. İşlem yoğunluğunun çok olabileceğinin düşünülerek eftnin erken saatlerde yapılması doğru olacaktır.

Bir cevap yazın