Hakkında Bilgiler > Genel Bilgiler > Kredi Alamayanlara Kredi

Kredi Alamayanlara Kredi

Çeşitli nedenlere bağlı olarak bankalardan kredi alamayanlara kredi veren çeşitli finans kurumları ile tefeciler bulunmaktadır. Bankaların artık yüksek kredi faiz oranları ve fahiş kredi dosya masrafı ücretleri tahsil etmeleri tefecileri bile daha cazip hale getirirken bankadan kredi kullanmak isteyen kişilerin bu nedenle çok titiz davranmaları gerekir.

Kredi Çıkmayana Kredi Çıkartılır

Kredim onaylanmıyor diyen kişilere son dönemlerde “kredi alamayanlara müjde” şeklinde reklamlarla ulaşmaya çalışan komisyoncular ve tefeciler bulunmaktadır. İnternetten ilan veren bu kişi ve kurumlar senet karşılığında borç para kullandırırken özellikle de tefeciden borç para almak isteyen kişilerin son derece dikkatli olmaları gerekmektedir. İnsanların çaresiz kalmalarından yararlanan dolandırıcılar da bulunmakla beraber bu konuda dikkatli olunması gereken iki konu asla boş senede imza atmamak ve kredi kullanmadan peşin ödemede bulunmamaktır.

Komisyon Karşılığında Kredi 

“Çıkmayan kredi çıkartılır” ilanları veren komisyoncularda bulunmakta olup bu kişiler bankadan bir şekilde kredi onayı almanızı sağlar. Kredi onayı almanız durumunda ise kullanmış olduğunuz kredi tutarının yüzde 15 ile yüzde 30 arasında değişen oranlarda komisyon talep eder. Borçlanma konusunda banka ile muhatap olmanız en sağlıklı sonucu almanızı sağlayacaktır. Bu nedenle kredi alamayanlara çözüm olarak sunulan en sağlıklı yöntemdir. Özellikle de düşük kredi notu ortalaması nedeni ile kredi reddi sonucu ile karşılaşan kişiler için uygundur.

Bir cevap yazın