Hakkında Bilgiler > Son Dakika Kredi Kartı Haberleri 2018 > Kredi kartında ne kadar para kaldığını öğrenme

Kredi kartında ne kadar para kaldığını öğrenme

Kredi kartında ne kadar para kaldığını öğrenme işlemi nasıl yapılır bilgisi burada. Sitemiz üzerinden kredi kartınızda ne kadar para kaldığını öğrenebilirsiniz.

Kredi kartınızdan yaptığınız harcamaların tutarlarını her zaman aklınızda tutmanız mümkün olmayacaktır. Bazı durumlarda yapmanız gereken ödemeler için kartınızda ne kadar bakiye kaldığı konusunda kararsız kaldığınız anlar da olabilir.

Mesela; market kasasında ödeme sırası beklerken, sıranın başındaki kişinin kartı ile ödeme yapamadığına, ardından başka bir kart verip onunla da sonuç alamadığına ve bu sırada arkasında beklettiği kişilerin sabırsızlanması sonucunda elinin ayağının bir birine dolaştığına muhakkak şahit olmuşsunuzdur. Belki de buna benzer aksilikleri siz de yaşamış olabilirsiniz.

Veya yetersiz bakiye nedeniyle faturanızın ödenemediği ve bu durumu en olmadık zamanda fark ettiğiniz zamanlar da yaşamış olabilirsiniz. Özetle bu tür durumlara maruz kalmamak adına zaman zaman kredi kartınızda ne kadar para kaldığını kontrol etmenizde fayda var. Bunu yapmak için ise iki farklı yol bulunuyor. Birinci yol kredi kartınızı bankamatiğe takarak ‘’Ekstre’’ seçeneği üzerinden dönem borcunuzla birlikte ‘’Kullanılabilir Limit’’ adı altında kartınızda ne kadar bakiyeniz kaldığını da görebilirsiniz.

Bir cevap yazın