Hakkında Bilgiler > Genel Bilgiler > Müşteri Numarası Öğrenme Yapı Kredi

Müşteri Numarası Öğrenme Yapı Kredi

Müşteri numarası sorgulama hizmeti veren bankalar arasında yer alan Yapı Kredi farklı pek çok kanaldan hizmet vermektedir. Yapı Kredi müşteri numarası özellikle de internet şubesi girişlerinde kullanılmakta olup aynı zamanda mobil şube ve cep telefonu işlemlerinde de müşteri numarası bilgileri kullanılmaktadır.

Yapı Kredi Müşteri Numarası Öğrenme 

Yapı Kredi bankamatik kartı üzerinden büyük bir kolaylıkla müşteri numaranızı öğrenebilirsiniz. Bunun için bankamatik kartının ön yüzünde yer alan numaraların altında yer alan rakamları incelemeniz yeterlidir. Siyah olarak yazılan rakamlar Yapı Kredi Bankası müşteri numarası bilgisidir. Bunun yanı sıra Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden de arayarak müşteri numarası sorgulama işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür.

Ancak bu işlemi gerçekleştirmek için mutlaka kimlik bilgilerinizi doğrulamanız gerekir. Çünkü başkasının müşteri numarasını öğrenmek kesinlikle mümkün değildir. Müşteri numarasına para göndermek istiyorsanız da mutlaka bu işlem için müşteri numarası bilgisini para göndermek istediğiniz kişiden almanız gerekir.

İnternetten Müşteri Numarası Sorgulama 

Müşteri numarasını internetten öğrenmek isteyen kişilerin Yapı Kredi internet şubesi bilgilerini girmeleri gerekir. Yapı Kredi internet sitesi üzerinden kimlik numarası ve internet şubesi şifresi bilgilerinizi girdikten sonra bilgiler bölümünden müşteri numarası bilginize ulaşmanız mümkündür.

Bir cevap yazın