Hakkında Bilgiler > EFT Saatleri ve Ücreti, EFT Nedir - Ne Demek - Nasıl Yapılır? > EFT Ne Zaman Hesaba Geçer? > Öğleden Sonra Yapılan Eft Ne Zaman Hesaba Geçer?

Öğleden Sonra Yapılan Eft Ne Zaman Hesaba Geçer?

Öğleden sonra yapılan eft ne zaman hesaba geçer sorusunun cevabı burada. Sitemiz üzerinden öğleden sonra yaptığınız eftnin ne zaman hesaba geçeceğini öğren.

Eft ile kendisine para gönderilecek kişiler için eft işleminin ne kadar sürede hesaba geçtiği önemlidir. Eft işlemi ayrı iki banka arasında yapılan bir işlem olduğu için biraz zaman alabilmektedir. Bunun için eftnin sabah saatlerinde yapılması tercih edilmektedir. Yine de öğleden sonra yapılan eft de eğer mesai saatlerinin sonunda yapılmamış ise karşı hesaba aktarılacaktır.

Eft için geç kalındıysa ve mesai saati bitmek üzereyse işlemin tamamlanması için ertesi iş gününün beklenmesi gerekecektir. Bu durumda eftyi gönderen kişi ve bekleyen kişi için problem oluşturabilecektir. Sizde eft yapmanız gerekiyorsa bunu yapmak için öğleden sonra da olsa mesai saatinin bitmesine yakın yapmamalısınız.

Bir cevap yazın