Hakkında Bilgiler > Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2018 > QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2018

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2018

QNB Finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2018 adlı yazıda telefon numarası ile müşteri temsilcisine kısayoldan direk bağlanma yolu anlatılıyor.

Finansal kuruluş olarak Finans bank’ı tercih ettiğinizde gerek bankada bulunan hesabınız gerek kredi kartınız gerekse farklı diğer işlemleriniz için her zaman şubeye gitmek zorunda kalmayacaksınız. Teknolojinin gelişmesiyle telefon bankacılığı hizmetleriyle de müşterilerinin bilgiye erişimini kolaylaştırarak pek çok işlemini telefonda gerçekleştirmesini sağlayan işlemler sayesinde artık şubede sıra beklemeden işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ancak binlerce müşteri arasında hangi hizmetten nasıl yararlanarak müşteri temsilcisine ulaşacağınızı bilmiyor veya müşteri temsilcisine bağlanmakta büyük zaman kaybı yaşıyorsanız finans bank müşteri hizmetleri direk bağlanma ile tüm işlemlerin kısa yolunu kolay yoldan müşteri temsilcisine bağlanarak bulabilirsiniz.

Dilediğiniz an dilediğiniz yerden finans bank müşteri hizmetleri direk bağlanma için öncelikle telefon bankacılığı hizmetinde kullanılan 0 850 222 0 900 numaralı çağrı merkezini aramanız gerekir. Telesekreterin müşteriyi tanıması ile direk olarak size özel menüye yönlendireceğiniz aşamada ana menüye giriş yaparak sırayla 1 ve 5 tuşlarını kullanabilirsiniz. Yönlendirileceğiniz menüde ise kartınızın son 4 hanesini ve kart şifrenizi girerek müşteri temsilcisi ile direk olarak iletişim kurabilirsiniz.

İlgili çağrı merkezi numarasını aradığınızda bir diğer yöntem olarak ana menüye aktarıldığınızda sırasıyla 4- 2- 6 ve 2 numaralarını tuşlayarak geçiş yaptığınız menüde yine kartınızın son 4 hanesini ve kart şifrenizi tuşlayarak müşteri temsilcisine kolay yoldan erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Gerek kredi kartı gerekse banka hesap kartı ile ilgili tüm bilmek istediklerinizi sorgulayabilir gerekse gerçekleştirilmesi mümkün olan işlemler için bilgi alarak onay verebilirsiniz. Finans bank müşteri hizmetlerine erişim sağlamak istediğinizde kısa yoldan direk bağlanma yöntemlerini tercih ederek zaman kaybetmeden çok daha kısa sürede müşteri temsilciniz ile görüşebilirsiniz. Tüm işlemlerinizi bir telefon kolaylığında giderebileceğiniz telefon bankacılığı hizmetiyle artık hizmet almanın kolaylığı elinizin altında olacak.

Bir cevap yazın