Hakkında Bilgiler > EFT Saatleri ve Ücreti, EFT Nedir - Ne Demek - Nasıl Yapılır? > Teb Eft Ne Kadar Sürede Hesaba Geçer?

Teb Eft Ne Kadar Sürede Hesaba Geçer?

TEB eft ne kadar sürede hesaba geçer sorusunun cevabı burada. Sitemiz üzerinden Teb üzerinden yaptığınız Eft işleminin ne zaman hesaba geçeceğini öğren.

Ülkemizde bankacılık sektörünün gelişmesinde önemli bir payı olan Teb de hesabı olan kişiler için yapacakları eftnin ne kadar süre ile hesaba geçeceği önemli bir soru olmaktadır. Bu sorunun cevabının sadece 10-15 dakika gibi kısa bir süre olabilmesi içinde Teb teknolojinin getirdiği bütün yeniliklerden faydalanmaktadır.

Teb müşterileri mesai saatleri içinde yapacakları eftnin aynı gün karşı hesaba aktarılıyor olması ile işlerinde bir sorun yaşamamaktadırlar. Ayrıca Teb Bankası müşterilerinin ileri tarihli eft işlemi yapabilmesini de mümkün kılmaktadır. Bu işlemde eft saatinin geçirilmesi ya da tatil günlerinde eft yapılması gerektiğinde kullanılmakta ve belirtilen günde mesai saatleri başladığında da eft işlemi sonuçlandırılmaktadır.

Bir cevap yazın