Hakkında Bilgiler > Genel Bilgiler > Türk Telekom AVEA İle Findeks Kredi Notu Öğrenme

Türk Telekom AVEA İle Findeks Kredi Notu Öğrenme

AVEA kullanıcısıysanız, bankaya gitmeye gerek duymadan telefonunuz ile findeks kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz. Eğer kredi başvurusu yapacaksanız, satın alma ya da kiralama yapacaksanız, findeks kredi notuna ihtiyaç duyabilirsiniz. Önceki yıllarda sadece bankların talep ettiği bu raporu günümüzde birçok kişi talep ederek findeks kredi notunu dikkate almaktadır. Sizde eğer findeks kredi notunuzu öğrenmek isterseniz, bunu cep telefonlarınızdan kolaylıkla yapabilirsiniz. Sadece SMS ile risk durumunuzu görmek isterseniz, TC kimlik numaranızı yazarak ve doğum yılınızı yazarak bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Küçük Bir Ücret Karşılığında Bu Rapora Ulaşabilirsiniz

Eğer sizde çeşitli nedenlerden dolayı findeks kedi notunuzu öğrenmek ve bu rapora ulaşmak istiyorsanız, 1121 numaraya SMS atarak ulaşabilirsiniz. SMS atarken yazmanız gereken bilgiler vardır ve eksiksiz bunları yazarak attığınızda kısa sürede risk raporunuz size ulaşacaktır. TC kimlik numaranızı mesaj kısmına yazdığınızda ve boşluk bırakarak doğum yılınızı yazdığınızda 1121’e SMS ile ulaştırarak risk raporunuza kısa sürede ulaşabilirsiniz. Üstelik risk raporunuzu almak istediğinizde bu hizmet için ödeyeceğiniz tutarda oldukça düşüktür. Tüm vergiler dahi AVEA hizmeti için ödeyeceğiniz tutar 9 TL’dir. Bu ücret faturalı hat sahibi iseniz, faturanıza yansıtılarak karşınıza gelecektir. Eğer faturasız hat kullanıyorsanız bu hizmetten yararlanmak istediğinizde AVEA hattınızda bakiyenizin olması gerekiyor. Yeterli bakiyeniz varsa SMS yazıp gönderdiğinizde para bakiyenizden otomatik olarak düşer.

7/24 Avea Kredi Notu Sorgulama Hizmetinden Yararlanabilirsiniz

Günümüzde birçok kişi kredi notunu sorgulamak istediğinde artık kullanmış oldukları cep telefonlarında ki operatörler ile bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizde kredi notunuzu öğrenerek finansman geleceğinizi merak ediyorsanız, bu bilgilere 7/24 ulaşabilirsiniz. Sorgulama hizmeti kolay olup, bankalar ile ilişkisi olan herkes bu hizmetlerden yararlanabilir. Eğer bankalar ile daha önce bir ilişkiniz olmadıysa risk raporu sorguladığınızda bu hizmetten yararlanamazsınız. Bu hizmetten yararlanabilecek olanlar en az 5 yıl banka geçmişi olan kişiler olup, AVEA hattını kullanarak kısa sürede findeks kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz. Günümüzde birçok kişi findeks kredi notunu sorgulamak için bağlı oldukları şebekelerden bu hizmeti almaktadırlar.

Bir cevap yazın