Hakkında Bilgiler > Genel Bilgiler > Turkcell Bedava İnternet 2017

Turkcell Bedava İnternet 2017

Turkcell bedava internet 2017 adlı bu konuda Turkcell internet paketleri haricinde ücretsiz, indirimli paketlet ve Turkcell bedava internet almanın yolları var!

Gel gelelim Türkiye’nin en büyük operatörü olan Turkcell’in yapmış olduğu bedava internet kampanyalarından bahsetmeye. Biliyorsunuz ki Turkcell Google Play’de oldukça popüler olan bir operatördür. Google Play’de yer alan uygulamalarıyla kendi abonelerine kolaylık sağlamaktadır ve ayrıca bu uygulamaları indirip kullanmaya başlayan kişiler Turkcell bedava internet kazanmaktadır. 2016 yılında önemli günlerde sürekli olarak Turkcell tarafından düzenlenen Turkcell bedava internet paketleriyle sürekli olarak gece gündüz demeden bedava internet ile internette yeterince gezindik. Eğer ki bu bedava internet ile gezintiler yetmiyor ve daha fazla Turkcell bedava internet 2016 istiyorsanız da alt kısımda paylaşacağımız deneme paketlerini haftalık ve aylık olarak deneyerek 2016 yılında güncel olan Turkcell bedava internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Sayfamızda yer alan kampanyalar Turkcell tarafından düzenlenmiş olup ücretsiz deneme kampanyalarıdır bu tür kampanyalardan bedava internet kazanabilir ve istediğiniz sitede dolaşabilirsiniz. Faturalı ve faturasız herkesin güvenle kullanabileceği ve sadece Turkcell abonelerine özel olan kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız alt kısımdaki deneme paketlerine ve Turkcell kampanyalarına göz atabilirsiniz. 2016 Turkcell bedava internet için deneme olan bedava internet kodları ve Turkcell bedava internet paketleri.

Turkcell Bedava İnternet 2017

Turkcell Kurtar Bizi Muslera Kampanyası
2017 yılında sevgililer günü nihayetinde geldi ve çattı. Sevgilisi olanlar için ayrı bir dert derdi olan sevgilisi olmayanlar için apayrı bir dert olmakta olan sevgililer gününde Turkcell yine yaptı yapacağını. 2017 Sevgililer gününe özel 2GB bedava internet kampanyası Muslera ile gelmektedir. Turkcell’in düzenlediği Kurtar Bizi Muslera Kampanyasıyla sizlerde toplamda 2GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

 1. Bu kampanya sadece 7 Şubat 2017 – 14 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerlidir ve sadece Turkcell GNÇ aboneleri faydalanabilmektedir.
 2. Kampanyaya katılmak için GNÇ uygulamasını telefonlarınıza indirip GNÇ uygulamasından Muslera’ya gol atan her GNÇ abonesi toplamda 2GB bedava internet kazanmaktadır.
 3. Hediye internet paketi 1 haftalıktır.
 4. Hediyeler 14 Şubat 2017’yi takip eden 72 saat içerisinde tanımlanacaktır.
Turkcell SİM Bedava İnternet
Turkcell’in yeni bedava internet uygulamalarından olan Turkcell SİM uygulamasını indiren herkes 500MB bedava internet kazanmaktadır.

 1. Google Play’den veya App Store üzerinden telefonunuza Turkcell SİM uygulamasını indiriniz.
 2. Uygulamayı açınız ve ardından 3. Sırada yer alan EVİM İÇİN seçeneği seçiniz.
 3. Bu kısımda KENDİN YAP seçeneğine dokunun.
 4. İnternet ışıltınız sönmesi seçeneğine dokunun ve hemen al seçeneğine dokunun sizlerde 500MB Turkcell bedava internet kazanın.
Turkcell GNC 2GB Bedava İnternet
2017 yılının ilk bedava internet paketlerinden olan GNC 2GB Turkcell bedava internet paketiyle sizlerde BİP uygulamasını telefonlarınıza indirip herhangi bir boş fotoğraf çekip BİP GNÇ kanalına göndererek Turkcell’den hemen 2GB’lık internet paketi hattınıza tanımlayın. Bu kampanyadan sadece gnctrkcll aboneleri faydalanmaktadır. Sizlerde gnctrkcll olmak istiyorsanız;

 • GNÇ’li olabilmen için GNC boşluk T.C Kimlik No’nu yazıp 2200’a ücretsiz gönder.
Turkcell EK 1GB Bedava İnternet Paketi
Turkcell operatöründe bedava internet kazanmak oldukça kolay, 2016 Aralık ayında yeni gelen düzenlemeler sonucunda Turkcell bedava internet kazanmak isteyenler hemen ETK İZİN yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek Turkcell’den EK 1GB bedava internet kazanıyorlar. Sizlerde 2017 yılında Turkcell bedava internet için mutlaka bunu denemeyi unutmayın.
Turkcell Salla Kazan
02 Ocak 2017 yılına kadar geçerli olan kampanyalardan olan Turkcell Salla Kazan kampanyası ile sizlerde her hafta yeni paketler kazanabilirsiniz. Aylık 10GB’a kadar bedava internet veren Turkcell operatörü Salla Kazan kampanyası ile her hafta yeniden paketler vermeye devam etmektedir. Turkcell Salla Kazan kampanyasından sizlerde yararlanmak istiyorsanız hemen Turkcell Hesabım uygulamasını telefonunuza indirip giriş yapın ve ardından sallayıp yeni paketlere sizlerde erişin.

 • Turkcell Hesabım uygulamasını indirin.
 • Üst kısımda Sürpriz Kampanyalar seçeneğine dokunun ve sizlerde bedava internet & bedava konuşma ve bedava sms paketleri kazanın.
 • 02 Ocak 2017 tarihine kadar geçerlidir.
 • Her pazartesi saat 09:00’da tekrardan yeni bir paket alma hakkınız doğmaktadır.
GNÇ Uygulamasını İndir 1GB Bedava İnternet Kazan
30 Haziran 2017 yılına kadar geçerli olan Turkcell bedava internet paketlerinden olan 1GB limite sahip olan internet paketinden sizlerde yararlanmak istiyorsanız hemen kullanmış olduğunuz cihazlarınıza Google Play & App Store üzerinden GNÇ uygulamasını indirerek 1 haftalık 1GB internet paketini yapabilirsiniz. Turkcell bedava internet 2017 yılının yeni seçeneklerinden olan GNÇ uygulamasındaki bedava internet sayesinde sizlerde hem 1 hafta boyunca bedava internete giriyorsunuz ve hem de Turkcell operatöründe birçok fırsatları GNÇ uygulamasından takip ediyorsunuz.

 • GNÇ uygulamasını Google Play’den ya da App Store üzerinden indirebilirsiniz.
 • GNÇ uygulaması haftalık 1GB internet paketi vermektedir.
 • Turkcell GNÇ uygulamasını indirmek ücretsizdir.

 

Bir cevap yazın