Hakkında Bilgiler > Genel Bilgiler > Turkcell ile Findeks Kredi Notu Öğrenme

Turkcell ile Findeks Kredi Notu Öğrenme

Günümüzde birçok kişi findeks kredi notunu öğrenerek finansman geleceği ile ilgili kararlar almaktadır. Önceki yıllarda sadece bankaların başvurduğu findeks kredi notu öğrenme raporuna günümüzde kişiler, kurum ve firma sahipleri de başvurmaktadır. Kolaylıkla ulaşabileceğimiz findeks kredi notuna ulaşmak istediğimizde kullanmış olduğumuz cep telefonu ile bu rapora kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Turkcell kullanıyorsanız, SMS ile bu rapora anında ulaşabilirsiniz. Kayıt ve abone olmanıza gerek kalmadan sizde anında findeks kredi notunuzu anında öğrenebilirsiniz.

Turkcell İle Findeks Kredi Notu Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Son yıllarda birçok kişi cep telefonu ile findeks kredi notu öğrenme hizmetini kullanarak risk raporunu almaktadır. Üyeliksiz sadece belli bilgileri yazarak bu rapora ulaşmak istiyorsanız, Turkcell kullanıcılarının yapması gereken TC kimlik numarasını yazarak ve doğum yılınız yazarak 1122 numaraya SMS atabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanarak anlık bir şekilde sizde findeks kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

İster faturalı olsun, isterse de faturasız olsun tüm hatlarda bu sorgulamayı rahatlıkla yapabilirsiniz. Ödeyeceğiniz ücret 9 TL olup, tüm vergiler bu tutarın içerisinde yer almaktadır. Risk raporunuz geldiğinde gelen raporu şu rakamlar üzerinden analiz edebilirsiniz. Gelecek olan raporda size 1 ile 1900 arasında puanlama gelecektir. Burada ki mantık ise şu olup, risk raporunuzu buna göre belirleyebilirsiniz. Gelen raporda puanınız 1900 ise risk durumunuz sıfır olarak görülür, ancak gelen raporda 1 puan almışsanız siz en riskli durumdasınız demektir.

SMS İle Risk Raporu Almak Kolay Mı?

Günümüzde birçok kişinin elinden düşmeyen telefonlar ile artık risk raporunu öğrenmek mümkündür. Sizde elinizden düşürmediğiniz telefonu kullanarak SMS ile risk raporunuzu çıkarabilir ve bunu çok uygun tutarlarda gerçekleştirebilirsiniz. İş ilişkilerinde bulunacağınız kişilerden bu raporu isteyerek iş hukukunuzu başlamadan bitirebilir ya da iş ortaklığınızı daha ileri seviyelere taşıyabilirsiniz.

Finansman rapor niteliğinde olan findeks kredi notu ile sizde güvenle iş ortaklığı yapabilir ya da ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Günümüzde birçok kişi SMS ile risk raporu alarak findeks kredi notunu takip etmektedir. Güvenilir şekilde sizde Turkcell SMS ile kredi risk durumu sorgulaması yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın