Hakkında Bilgiler > Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2018 > Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2018

Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2018

Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma 2018 adlı yazıda telefon numarası ile müşteri temsilcisine kısayoldan direk bağlanma yolu anlatılıyor.

İletişim sektöründe Turkcell müşterilerine özel bir hizmet ile tüm kampanyalar faturasız veya faturalı hat ile ilgili işlemler için çağrı merkezi yoluyla hizmet vermektedir. Müşteri hizmetlerini aradığını da kampanyaları veya hizmet menüsünde yer alan diğer unsurları dinlemek istemediğinizde Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma kısa yolu ile müşteri temsilcisiyle görüşme sağlayabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell hattınıza dair tüm işlemlerinizi kolay ve pratik yoldan gerçekleştirebileceğiniz alternatiflerde artık Turkcell iletişime merkezlerine gitmeye ihtiyaç duymayacaksınız.

Bir Turkcell hat kullanıcısı iseniz turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma için 3 tuş mantığında 532’yi arayabilirsiniz. Abonesi olduğunuz operatör üzerinden direk müşteri hizmetlerine bağlanabileceğiniz sistemde gerek sesli yanıt sistemi gerekse almak istediğiniz hizmet menüsü için telesekreterin yönlendirmesini kullanabilirsiniz. Tüm abonelik işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz hizmetler arasında şikayet, bilgi alma ve sorgulama gibi iş ve işlemlerinizi de kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Farklı bir operatörden veya sabit hatlardan müşteri hizmetlerine erişim sağlamak istediğinizde 0 532 532 00 00 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Çağrı merkezini aradığınızda hizmet menüsüne takılmadan Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma kısa yolu ile dakikalarca tuşlar arasında boğulmadan müşteri temsilcisine erişim sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezini aradığınızda direk bağlanmak için hazır kartlı iseniz 1 ve 0 rakamlarını sırayla tuşlayarak işlemlerinizi gerçekleştirmek üzere müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Faturalı hat kullanıcıları için ise çağrı merkezini aramanız sonrasında yönlendirileceğiniz ana menüde direk olarak 2 ve 2 rakamlarını tuşlayarak müşteri temsilcisine hızlıca erişim sağlayabilirsiniz. Abonesi bulunduğunuz tüm işlemleri gerçekleştirebileceğiniz çağrı merkezi hizmetlerinde bir telefonla hizmet elinizin altında olacak. Ayrıca kısa yol tuşlarını da öğrenerek çok daha kolay ve pratik bir erişim sağlamış olacaksınız.


Bir cevap yazın