Hakkında Bilgiler > Son Dakika Kredi Kartı Haberleri 2018 > Türkiye İş Bankası kredi kartı şube kodu nerede yazar?

Türkiye İş Bankası kredi kartı şube kodu nerede yazar?

Türkiye İş Bankası kredi kartı şube kodu nerede yazar sorusunun cevabı burada. İş Bankası’nın kredi kartı şube kodu bilgisinin nerede yazdığını öğrenebilirsin.

İş Bankası kredi kartınızın şube kodu veya hesap numarasına mı ihtiyacınız var? İş vadeli veya vadesiz hesaplarınızın şube kodu ya da hesap numarasına ulaşmak olunca, hemen klasik yola başvurulup hesap cüzdanı içerisinde yer alan bilgiler kontrol edilir ve sonuç ta alınır.

Ama söz konusu bilgiler kredi kartı ile ilgili ise, kredi kartı hesabınızın diğer hesaplar gibi cüzdanı olmadığından farklı tollardan şube kodu bilgisine erişmeniz gerekiyor. Tercihinize bağlı olarak, direkt İş Bankası’nın herhangi bir şubesine giderek, personelin size gerekli bilgileri temin edip vermesini isteyebilir, ya da kredi kartınızı hangi İş Bankası şubesinden aldığınızı biliyorsanız ilgili şubenin koduna internet aracılığı ile ulaşabilir veya son olarak internet ya da mobil bankacılık hesabınızdan, hesaplarım sekmesi içerisinden kredi kartı hesabını seçerek buradan kolay bir şekilde şube kodunu öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın