Hakkında Bilgiler > Genel Bilgiler > Vodafone İle Findeks Kredi Notu Öğrenme

Vodafone İle Findeks Kredi Notu Öğrenme

Önceki yıllarda sadece bankaların talep ettiği başvurduğu kredi risk raporuna günümüzde birçok kişi başvurmaktadır. Özel şirketlerde ya da evini kiraya vermek isteyen ev sahipleri karşısında ki kişinin ya da kurumun kredi risk raporunu öğrenerek ikili ilişkilerini buna göre düzenlemektedirler. Günümüzde birçok kişi gelişen teknoloji avantajlarından yararlanarak artık cep telefonu ile findeks kredi notunu öğrenmektedir.

Findeks Kredi Notunu Telefondan Öğrenmek Zor Mu?

Eğer sizde findeks kredi notunuzu öğrenmek isterseniz, bankaya gitmenize gerek yok. Günümüzde birçok kişi internetin ve gelişen teknolojinin bize kazanımlarından yararlanmaktadır. Bu kazanımlardan biri de findeks raporunun cep telefonu aracılığı ile öğrenmektir. Sadece SMS atarak kredi notunuzu öğrenebilir ve bunu kısa sürede yapabilirisiniz. Üstelik üyelik ve abonelik gerektirmeyen bu imkandan yararlanarak sizde findeks kredi notunuzu öğrenerek finansman durumunuzu ve geleceğinizi takip edebilirsiniz. Vodafone kullanıcısı iseniz, 1112 numaraya SMS attığınızda kısa sürede rapor size ulaşacaktır. Mesaj atarken TC kimlik numaranız ve boşluk bırakarak eksiksiz olarak adınızı ve soyadınızı yazarak 1121 SMS atarsanız findeks kredi raporu size anında ulaşacaktır.

Findeks Risk Raporunu Kimler Alabilir?

Günümüzde birçok kişi banka ile çeşitli nedenlerden dolayı ilişki halindedir. Eğer bankada hesabınız varsa, kredi çekmişseniz, kredi kartınız varsa sizde risk raporu alabilirsiniz. Ancak burada önemli olan konu ise en az 5 yıl banka geçmişinizin olmasıdır. Bu sayede risk raporu almak istediğinizde size de risk raporu çıkacaktır. Findeks kredi notu öğrenmek için cep telefonlarınızdan bunu gerçekleştirebilirsiniz. Önemli olan Vodafone hattınızın olması ve SMS ile bu notu sorgulamaktır.

Vodafone kullanıcıları ister faturalı olsun, isterse de faturasız olsun SMS ile findeks kredi notunu sorgulayarak risk raporuna ulaşabilirsiniz. Günümüzde birçok kişi risk raporu almak istediğinde findeks kredi notunu öğrenmek için telefon servis sağlayıcı firmaların sunmuş oldukları bu hizmetlerden yararlanmaktadırlar. Hala günümüzde bu hizmetlerden haberi olmayan ve duymamış kişiler mevcuttur. Sizde Vodafone hattınız ile sadece 9 TL karşılığında kredi notunuzu öğrenebilir ve risk durumunuzu görerek finansman durumunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın