Hakkında Bilgiler > Son Dakika Kredi Kartı Haberleri 2018 > Yapı Kredi kredi kartı şube kodu nerede yazar?

Yapı Kredi kredi kartı şube kodu nerede yazar?

Yapı Kredi kredi kartı şube kodu nerede yazar sorusunun cevabı burada. Yapı Kredi’nin kredi kartı şube kodu bilgisinin nerede yazdığını öğrenebilirsiniz.

Gerek banka hesaplarınız olsun gerekse kredi kartı hesabınız, şube kodunu öğrenebilmeniz için ya kartınızı aldığınız şubeyi hatırlıyor olmanız gerekiyor, ya Yapı Kredi bankasının herhangi bir şubesine gitmeniz veya mobil ya da internet bankacılığı hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.

Kredi kartınızı aldığını Yapı Kredi şubesinin hangisi olduğunu hatırlıyorsanız gerisi gayet kolay. İlgili şubenin kodunu öğrenmek için Yapı Kredi resmi web sitesine girerek bu şubenin kodunu rahatça bulabiliyorsunuz.

Diğer bir seçeneğiniz ise herhangi bir Yapı Kredi banka şubesine gidip, gişe görevlilerinden kredi kartınızın bağlı olduğu bankanın şube kodunu istemeniz gerekiyor.

Son ve en çok uygulanan yol ise, mobil veya internet bankacılı hesabınıza giriş yaparak hesaplarım sekmesi altından kredi kartı hesabınızın bağlı olduğu bankanın şube kodunu kolayca bulabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın