Hakkında Bilgiler > Son Dakika Kredi Haberleri 2018 > Ziraat Bankası banka kartı ile internetten alışveriş nasıl yapılır?

Ziraat Bankası banka kartı ile internetten alışveriş nasıl yapılır?

Ziraat Bankası banka kartı ile internetten alışveriş nasıl yapılır sorusunun cevabı burada. Sitemizden Ziraat kartı ile alışveriş yapmayı öğren.

Bildiğiniz üzere tıpkı kredi kartlarında olduğu gibi bankamatik kartlarını da internet alışverişlerinde kullanmamız mümkün. Bankamatik kartlarının arka yüzünde de CCV yani güvenlik numarası bulunmakta ve bankamatik kartınız internet alışverişlerine açık konumda ise bu kartlarla da rahatlıkla alış veriş yapabilirsiniz. Kartınız internet alışverişlerine açık değilse 0850 220 00 00 numaralı telefondan Ziraat Bankası İnternet Şubesi hizmetlerine ulaşabilir ve kartınızı anında internet alışverişlerine açtırabilirsiniz.

Kartınızın internet alışverişi özelliğini açtırdıktan sonra, tıpkı kredi kartı kullanımında olduğu gibi, ödeme ekranında kartın üzerinde yazan veya kartın sahibi olan kişinin ismini, kartın son kullanma tarihini ve arka yüzdeki 3 haneli güvenlik kodunu girerek alışverişlerinizi sorun yaşamadan yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın