Hakkında Bilgiler > EFT Saatleri ve Ücreti, EFT Nedir - Ne Demek - Nasıl Yapılır? > EFT Ne Zaman Hesaba Geçer? > Ziraat Bankasından Yapılan Eft Ne Zaman Hesaba Geçer?

Ziraat Bankasından Yapılan Eft Ne Zaman Hesaba Geçer?

Ziraat bankasından yapılan eft ne zaman hesaba geçer cevabı burada. Sitemiz üzerinden Ziraat bankasından yaptığınız eft işlemi ne zaman sonuçlanır öğren.

Ziraat Bankası müşterilerinin diğer bankalara para göndermek istediklerinde kullandığı eft yöntemi eskiden uzun zaman alabilmekteydi ama günümüzde bu işlem 10- 15 dakika gibi kısa bir sürede sonuçlandırılmakta ve pek çok kişide eft yöntemini kullanmaya devam etmektedir. Ziraat bankası hesabınızdan eft yaptığınızda bunun aynı gün karşı hesaba aktarılmasını istediğinizde bunun olması için iş gününde ve mesai saatlerinde yapmaya dikkat etmelisiniz.

Çünkü mesai saatleri bittikten sonra yapılan eft işlemlerinin gerçekleşmesi ertesi iş günü ve mesai başladıktan sonra gerçekleşecektir. Ayrıca ileri tarihli eft işlemi de geceleri, resmi tatillerde ve hafta sonu tatillerinde de yapılabilmekte ve ilk iş gününde de mesai başlayınca işlem tamamlanmaktadır.

Bir cevap yazın